Iskolai ünnepélyek, rendezvények 2023/2024

Veni Sancte                                                                   Augusztus 31.

Remetei zarándoklat                                                   Szeptember 9.

Plébániai szülői értekezlet                                         Szeptember 11.

Bátai zarándoklat (Szent Vér Búcsú)                        Szeptember 16.

Erntedankfest hét:                                                        Szeptember 25-29.

Városi logikai verseny                                                Október 4.

Megemlékezés az aradi vértanúk napjáról             Október 6.

Versmondók és mesemondók délutánja                 Október 10.

Tanítás nélküli munkanap + KAPI képzés             Október 26.

Házi szavalóverseny                                                     Október 10.

Bolyai matematikai verseny                                      Október 15.

Tanítás nélküli munkanap,pályaorientációs nap  Október 27.

Megemlékezés az 56-os forradalom és szabadságharcról Október 20.

Városi koszorúzás                                                         Október 23.

Szent Albert kémia verseny                                       November 5.

Bolyai anyanyelvi verseny                                          November 11.

Szent Márton-nap, bál, szalagtűző                            November 10.

Magyar nyelv napja                                                      November 13.

Nyílt nap az óvónőknek 1. osztály                                       November 15.

Nyílt nap 1-8. osztály                                                                            November 22.

Zrínyi matematika verseny iskolai forduló              November 29.

Mikulás ünnepség                                                        December 6.

Dsida Jenő szavalóverseny                                         December

Pintér Béla adventi koncertje                                     December 8. 11.00 óra

Gyermek és felnőtt lelki nap                                      December 15.

Karácsonyi műsor                                                         December 20. 15.00 óra

Félévi értesítők kiosztása                                            Január 26.

Nyílt nap 1-4. és 5. osztály                                           Február 7.

Farsang                                                                            Február 9.

Hamvazószerda                                                             Február 14.

Német szavalóverseny                                                 Február 21.

A diktatúrák áldozatainak emléknapja                    Február 23.

Megemlékezés az 1848-49-es forradalom és szabadságharcról Március 14.

Szent József-nap, DÖK napja, és apák napja           Március 19.

Lelkinap felnőtteknek, gyerekeknek                        Március

A költészet napja                                                            Április 11.

A holokauszt áldozatainak emléknapja                    Április 16.

Fenntarthatósági témahét                                             Április 22-26.

Egyházmegyei gyalogos zarándoklat Máriagyűd    Május közepén

Házi szavalóverseny                                                       Május 6.

Házi szépíró verseny                                                       Május 16.

Óvodai évzáró                                                                  Május 22.

Egyházmegyei pedagógusnap Pécs                             Május 31.

Gyermeknap                                                                    Május 26.

Nemzeti összetartozás napja                                        Június 4.

Lángelmecske                                                                  Június 17.

Miniakadémia                                                                 Június 18.

Osztálykirándulás                                                          Június

Sportnap                                                                           Június 13.