• magyar-történelem szakos tanár
  • angol szakos tanár
  • pedagógus szakvizsga, tehetséggondozás-tehetségfejlesztés szakirány

Első diplomámat a szegedi Juhász Gyula Tanárképző Főiskolán szereztem a rendszerváltás hajnalán magyar-történelem szakon. Minthogy a nyelvészet mindig is nagyon vonzott, s egyre égetőbb szükségét éreztem egy idegen nyelv minél alaposabb ismeretének, a Pécsi Tudományegyetem angol szakát is elvégeztem, így középiskolai angoltanári végzettséggel is rendelkezem. A nyelvoktatásban szerzett tapasztalataimat módszertani téren igen értékesnek vélem, s igyekszem egyéb tárgyaimban is hasznosítani. 2015-ben pedagógus szakvizsgát tettem tehetséggondozás-tehetségfejlesztés szakterületen. Hitem szerint korántsem véletlenül kerültem a katolikus iskolába, átérzem ennek felelősségét, s legjobb tudásom szerint igyekszem részese lenni annak a küldetésnek, amit iskolánk betölt. Noha az angol nyelv tanításával a nagyvilágban való könnyebb boldoguláshoz segítem tanítványaimat, a lelkem mélyén szépséges anyanyelvünk ápolását, kiapadhatatlanul gazdag irodalmi kincsestárunk felfedezését, tanulságokban bővelkedő múltunk hiteles átadását, megszerettetését tartom igazi hivatásomnak.