Kedves Felkészítő Kollégák! Kedves Szülők! Verskedvelő Diákok!

A Szent József Iskolaközpont nevében szeretnénk nektek megköszönni, hogy munkátokkal, kitartásotokkal és odaadásotokkal hozzájárultatok a X. Dsida Jenő szavalóverseny megvalósításához!

Íme pár kép a kaposvári versmondó versenyről.

Mellékletek
Download this file (versmondo-verseny-211120-15.jpg)Kép1
Download this file (versmondo-verseny-211120-16.jpg)Kép5
Download this file (versmondo-verseny-211120-17.jpg)Kép4
Download this file (versmondo-verseny-211120-34.jpg)Kép3
Download this file (versmondo-verseny-211120-51.jpg)Kép2
Download this file (versmondo-verseny-211120-52.jpg)Kép6

A szavalni szerető diákokat szeretettel hívjuk adventi versmondó versenyünkre, amelynek fényét emeli, hogy zsűri elnökünk Adorjáni Bálint lesz december 9-én.

Iskolánk is részt vett az országos TESZEDD önkéntes szemétszedési akcióban. Az 5. és 6. osztályos gyerekek lelkesen szedték az eldobált szemetet, közben beszélgettünk a környezetvédelemről.

Október 14-én Megyei mezeifutó diákolimpián vettünk részt, iskolánkat 19 diák képviselte 3.,4., 5. és 6. osztályból.

A nagy létszámú rangos mezőnyben országos- és regionális bajnokok is indultak, volt olyan futam, ahol több, mint 100 gyermek rajtolt.

A hétvégén két csapattal vettünk részt a Tolnai Tarisznyások Környezetismereti Vetélkedőjén (TOTAKIV) Miszlán.

Október 2-án Pécsen rendezték meg a Katolikus Iskolások Országos Bajnokságát, melyen a Szekszárdi Kórház Sportkör vívószakosztályának egy versenyzője, iskolánk 6. osztályának tanulója, Koller Bíborka női tőr versenyszámban arany érmet szerzett.

Október 1-jén iskolánk városi matematikaversenyt szervezett hatodik osztályosoknak.

A Szent József Iskolaközpont étkezési térítési díjai 2021. október 1-től az alábbiak szerint változnak:

Iskolai tízórai: 105 Ft + áfa = 133 Ft

Iskolai ebéd: 314 Ft + áfa = 399 Ft

Óvodai napi 3x-i étkezés: 383 Ft + áfa = 486 Ft

A X. Fedorka országos Versnap döntőjében 7 tanulónk mondhatott verset.

A teljesítményüket a zsűri minősítő oklevelekkel és különdíjakkal jutalmazta.

Közös szülői értekezletünk előadója,  Nagy Péter ismét Szekszárdon.

Kérjük, tekintsék meg kínálatunkat!

Tehetséggodozó szakköreink 8-8 fő jelentkezése után indulnak. Jelentkezni az osztályfőnököknél lehet.

Értesítjük kedves tanulóinkat és szüleiket, hogy Veni Sancte szentmisénk és tanévnyitó ünnepségünk 2021. szeptember 1-jén, szerdán 8 órakor kezdődik.

Augusztusi némettáborunkba a nagycsoportos óvodásokat várjuk szeretettel Szekszárd városból és környékéről.

Kedves Szülők, kedves Diákjaink! Elkészült a jövő tanévi taneszközlistánk. Kérjük, a beszerzéskor vegyék figyelembe!

Tisztelt Partnereink! Értesítjük Önöket, hogy iskolánkban a nyári ügyintézési ügyelet a következőképp alakul:

július 1. - augusztus 16. között szerdai napokon 8:00-12:00 óra között várjuk szeretettel azokat, akik ügyet szeretnének intézni.

Június 16-tól 18-ig német táborban vehetett részt 21 középsős óvodás. A tábor helyszíne iskolánk volt. A tematika alapja, amit ebben a három napban feldolgoztunk, Eric Carle:Eine kleine Raupe Nimmersatt története volt.

Szép eredményeink születtek a Mészöly Miklós megyei mesemondó és versmondó versenyen:

Apródjainknak sikerült bevenniük a várat, iskolánkat. Minden próbát sikeresen, örömmel teljesítettek. A királyi pár iskolánk lovagjaivá ütötte őket, majd lakomával zártuk az izgalmas délutánt. A lovagokat szeptemberben várjuk iskolánkba, az első osztályába.